USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Sua Casa Em Guaruja Guaruja Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Sua Casa Em Guaruja Villa

Foglalás
2026-09-22
2026-09-23

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

24

Sua Casa Em Guaruja Villa

 Wifi

Wi-Fi

 Privát strand

Strand hozzáférés

 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


A 4 hálószobás Sua Casa Em Guaruja Villa legfeljebb 13 vendéget fogad, és meghívja őket egy terasz élvezetére.

Az Aquário Guarujá hozzávetőlegesen 3 km-re, a Pref Saladino vasútállomás pedig 52 km-re helyezkedik el az ingatlantól. A Guarujá városi szállástól csaknem egy 15 perces kocsiútra található a Morro da Campina parti kilátóhely, az Acqua Mundo Akvárium pedig 10 percnyi kocsiútra van.

A vendégek élvezhetik a Doces & Salgados Morales választékát, amely alig 1 km-re található.

  • Helyi látnivalók
  • Enseada Beach
    3 km
  • Repülőterek
  • Congonhas
    97 km
  • Vasútállomások
  • Maua
    44 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Parkoló
  • Háziállat engedélyezett

Tevékenységek és relaxáció

  • Strand hozzáférés
  • Napernyők
  • Kert
  • Grillezési lehetőség

Szolgáltatások

  • Reptéri transzfer felár ellenében

Szoba felszereltsége

  • Terasz
  • Mosógép
  • Ingyenes piperecikkek
  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 14:00-23:59 között
Kijelentkezés: 12:00 óráig

Gyakran Ismételt Kérdések

  • A Sua Casa Em Guaruja Villa biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Sua Casa Em Guaruja Villa Wi-Fi-t kínál.
  • A Sua Casa Em Guaruja Villa biztosít konyhát?

    A Sua Casa Em Guaruja Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.
  • Kik az ingatlan leggyakoribb vendégei?

    Bár az ingatlan különösen az üzleti ügyben járó vendégek körében kedvelt, minden vendéget szívesen látnak.
  • Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Sua Casa Em Guaruja Villa területén tartózkodunk?

    Guarujá nevezetességei közé tartozik az Acqua Mundo Akvárium és az Aquário Guarujá, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Sua Casa Em Guaruja Villa területétől. Ezenkívül a Morro da Campina parti kilátóhely (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.
  • Van kert a Sua Casa Em Guaruja Villa területén?

    A Sua Casa Em Guaruja Villa tágas kerttel büszkélkedhet, ahol a látogatók élvezhetik az erkélyt.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-09-22
2026-09-23

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Sua Casa Em Guaruja Villa, Brazília

Rua Oito, 77, Guarujá, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved